O společnosti

line

Eruca Technologies - eruca sativaEruca Technologies s.r.o. se sídlem v České republice je společnost s rozsáhlými odbornými znalostmi v oblasti zpracování raketového paliva. Pracovníci společnosti jsou především techničtí inženýři a vědečtí odborníci se zkušenostmi v armádní oblasti, ale také jedinci se znalostmi a zkušenostmi z jiných oborů. Díky našemu ekologickému řešení zpracování raketového paliva významně přispíváme do oblasti demilitarizace raket a střel. Náš způsob zpracování navrací již prošlé materiály do jejich původního stavu tak, aby byly opět připraveny pro použití, čímž uchováváme přírodní zdroje pro budoucí generace.

Latinské slovo Eruca v angličtině příhodně znamená "rocket plant", česky se tato rostlinka nazývá "rukola". Tento název byl vybrán, aby vyjadřoval "přátelskost" našeho procesu vůči životnímu prostředí při procesu získávání použitelného chloristanu amonného z prošlé munice a výrobě obnoveného chloristanu amonného ve vojenské kvalitě.

logo BochemieTento proces vyžaduje vysokou úroveň odborných znalostí a zkušeností. Naše servisní společnost, Bochemie a.s., má více než 100-letou tradici v chemické výrobě a provozu. Bochemie není jen uznávaný výrobce a celosvětový vývozce chemických specialit, ale je také držitelem mnoha patentů v oblasti povrchových úprav kovů a výroby průmyslových akumulátorových hmot.

Více informací o Bochemii naleznete na www.bochemie.cz

Hodnoty společnosti:

  • EXCELLENCE (DOKONALOST): Řešení problémů za použití průlomových technologií beroucích ohled na planetu a budoucí generace.
  • OTEVŘENOST: Eruca se zaměřuje na čestnost a transparentnost ve všech jednáních s našimi klienty.
  • ZODPOVĚDNOST: Věříme, že nic by nemělo být vykonáno bez kompletního prvotního prozkoumání potenciálního dopadu na lidi a životní prostředí.
  • and FLEXIBILITA: Rčení praví, že "změna je jediná jistota, kterou máme". Proto jsme připraveni se přizpůsobovat neustále se vyvíjejícím potřebám našich klientů a zároveň vyhovět požadavkům na vývoj ekologičtějších, čistějších a energeticky efektivnějších procesů. 
Eruca Technologies raw material Eruca Technologies process Eruca Technologies APC crystals Eruca Technologies APC crystals Eruca Technologies rocket